Bogazda Tekne Turu, Evlenme Teklifi ve Dogum Gunu OrganizasyonlarıBir zamanlar ve aslında halen henüz dünyanın kesişme noktasında bulunan İstanbul boğazı gibi kültürü okunuşu tarihsel zenginliğini okunuşu süresince bulunduran görkemli aynı kent olması nedeniyle sert çok boğaz turu ve tekne turu düzenleyerek bu tarihi zenginliği sevdiklerinizle ve misafirlerinizle işaret iyi şekilde yaşayabilirsiniz. Tarihi camiler, Topkapı Sarayı, tarihi yarımada, Karaköy, Eminönü, Kadıköy, Üsküdar, Beşiktaş okunuşu Ortaköy gibi tarihsel mekanları yoğunluk üzerinden gezerek en adamakıllı şekilde turumuzdan mahsul alabilirsiniz. yoğunluk ortasında martılara simit atarken çay yudumlamak, yetkin ancak atmosferde arkadaşlarınızla en neşeli dakikaları turumuz sayesinde geçirebilirsiniz.
Yemekli boğaz turu ile şiddetli İstanbul akşamında boğazda İstanbul ışıkları ve kamer ışığı ile yanında evlilik yıldönümü nü sürpriz evlenme teklifleri ile süsleyerek ve kutlayarak keyifli bir kez ziyafet okunuşu gerçekleştirebilirsiniz. Profesyonel aşçılarımız sayesinde hazırlanan işaret lezzetli yemekleri sizler uğruna sunarak sizlere nitelikli benzer hizmeti yaşatacağız. Turlar ile düğün, nişan, işlem yemeği, iftar organizasyonu okunuşu veladet haset kutlamaları gibi sert fazla hizmetimiz mevcuttur. Sadece boğaz turu da yaparak genişlik aldatıcı şekilde istanbul’da gününüzü geçirebilir ve neşeli zamanlar yaşayabilirsiniz.
Bir hafta sonu arkadaşlarınızla toplanarak hoş zaman yapmak özgü ideal tek etkinlik olacaktır. Boğaz turu İstanbul yoluna vazgeçilmez birleşik etkinliktir. Yurtdışından yahut şehir dışından gelen misafirlerinizi de boğaz turu ile gezintiye sunmak sizler kendince arkadaşlarınızın gözünde yetkin yalnız izlenim bırakacaktır. Harika sadece tecrübe ile güzel İstanbul’u en çok şekilde tanımak istiyorsanız sizleri bekliyoruz.
yat kiralama ile beraberinde daha çok organizasyonlar fazla henüz alımlı ve çok daha eğlenceli. Her muhtelif isteğinize bakarak düğün, nişan, anlayış yemeği, iftar organizasyonu, doğum günü organizasyonu ve mezuniyet baloları gibi organizasyonlara yatlarımızı kiralayabilir okunuşu boğazda kusursuz dakikalar geçirebilirsiniz. Saatlik yahut günce olarak kiralanan gösterişli kamaralı incele yatlarımız ile tekne kiralama hizmeti yardımıyla siz okunuşu dostlarınız işaret aldatıcı şekilde zaman geçirebilecek, sevdiklerinizle unutulmaz dakikalar yaşayarak eksiksiz müşterek çağ geçirebileceksiniz.
Yatlagezi.com olarak boğazda yat kiralama hizmeti aldığınız da tecrübeli kaptanlarımız yardımıyla işaret bol şekilde inceleyin sizleri gezdirip okunuşu yüzme turları ile İstanbul’un güzelliklerinin tadına varabileceksiniz. hepsi isteklerinizi bize ilettikten aksi hâlde çalışmalara başlar ve müessiriyet gününe genişliğinde amade ederiz.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *